آب دهان او دریا را نجس نکرد، فقط خودش غرق شد!

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 

سال­ها بود اماممان را فراموش کرده بودیم. مانند کسی شده بودیم که در خانه­اش را باز گذاشته ولی وقتی بی­غیرتی به داخل خانه سرک کشید، تازه بیدار شد از خواب غفلت. تازه فهمید مقدساتش عین ناموسش میماند نباید از آنها دور شود تا سگی به هوای اینکه دورشان خالیست حمله کند. اما این خیال خامی بیش نبود اگر بیغفلتی کردیم اگر فاصله گرفتیم از بزرگان دین -از این فاصله فقط خودمان ضرر کردیم-ولی اکنون دورشان هستیم آماده شهادت. امام هادی(ع) را بیشتر از قبل شناختیم و ارادتمان نسبت به ایشان صد چندان شد. وبلاگ هایمان همه مزین به نام ایشان شد و این برای شروع شاید بد نباشد.

 می­گویند آب دهان سگی دریا را نجس نمی­کند گرچه این مثال ظلم بزرگی ست در حق این حیوان که نهایت توهین حیوانی حمله است ولی خوردن گوشت تن فرزندان زهرا(ع)  بر درندگان نیز حرام است.

 

ورود امام هادی(ع) به قفس شیرها و تعظیم شیرها در مقابل حضرت 

این از حیوان پست تر نتوانست خدشه­ای به دریای معرفت و علم امام هادی(ع) وارد کند اما خودش در منجلاب حرف­های شیطانی­اش غرق شد. اکنون باید زندگی را شروع کند که به مراتب بدتر از زندگی یک سگ است.

 در لیله الرغائب آرزویم است که اعدام این ملعون مثل سلمان رشدی به درازانکشد و روزی هر دوی اینان و تمام توهین کنندگان به مقدسات اسلام به درک واصل شوند.

  

                                                                 

*اما اشتباه است اگر از صداوسیما در این مسئله گله نکنیم. تمام خبری که از صدا و سیما پخش شد خبر تأسیس سایت www.hadinet.ir بود بدون هیچ توضیحی. آیا پدر و مادر امثال من خبرهای اینترنت را میخوانند یا رسانه رسمیشان تلویزیون و رادیوست؟ آیا حق نبود از طریق رسانه­ای کردن این موضوع و ایجاد شور و هیجان دفاع از معصوم در آنان راهپیمایی برای حمایت برگزار شود؟

 

 **قطعا کار این انسان  از حیوان پست تر زشت و ناشایست بود اما آیا شایسته است در این میان تهمت هایی به خانواده­اش زده شود؟ امام هادی (ع) همواره به شیعیان برای حفظ ظاهر اجتماعی و آراستگی در رفتار ظاهری برای جلوگیری ازسوءاستفاده دشمن تأکید داشتند هر کدام از ما نماینده قشری هستیم و همه با هم ادعای دفاع از معصومین را داریم پس حرف­ها و رفتارمان فقط مخصوص خودمان نیست که مختار باشیم در گفتن هر حرفی. ان شاءالله پیرو امام هادی (ع) باشیم و بیشتر دقت کنیم در این مورد.

 

در این ماه خدا بعد از دعای فرج دعا در حق دیگران را فراموش نکنیم.

 

التماس دعا

 

 


/ 12 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کنیز حضرت معصومه(س)

سلام دوست عزیز دست روی دلمون نذارید که از دست صداوسیما خونه! انشالله خدا ما رو به وظایفمون آشنا کنه التماس دعا

حیّان

این روز ها حرف هایتان درما تکرار می شود با شما کاملا موافقم تاسف آور است دعوتید به شکست شیطان

قاصدک

سلام [لبخند] دعوتید به " حتی درختها هم!"[لبخند]

حیان

پیامبر رحمت در آگاه کردن یکدیگر به این دعا سفارش فرمودند: سبحان الله یا فارج الهم ویا کاشف الغم فرج همی ویسر امری وارحم ضعفی وقله حیلتی وارزقنی من حیث لااحتسب یا رب العالمین سلام نمی خواهید به روز شوید؟ دعوتید به نامه ای سر گشاده به عزیزترین

مدعي عاشق ولايت

هوالحق خوبییییییییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ تمنای دعای فرج و اقدام منتظرانه

حیان

امتحاناتتون تموم شد به سلامتی یا مثل دانشگاه ما بعدازاین که امتحان همه جا تموم شد تازه تصمیم می گیره شروع کنه !یعنی شانزده هفته آموزشی تمام بی هیچ کاستی! اگر وقت داشتین خوشحال می شویم افتخار دهید دعوتید به جایی که یک روز می برندتان بی تردید حتی اگر نخواهید!

صبورانه

سلام نه خسته رفیق... خوبید شما ؟اوضاع واحوال چطوره؟ دعوتید به عاشقانه ام[گل] راستی اعیاد بر شما مبارک

دانای کل

امام حسن مجتبی می فرماید: هرکس خدا را بشناسد، (در عمل و گفتار) او را دوست دار میشود و کسى که دنیا را بشناسد آن را رها خواهد کرد. سلام وبلاگ پرمحتوایی دارید موفق و پاینده باشید. التماس دعا یاعلی

مسافر اشک

سلام مطلب مفیدی بود استفاده کردم خدا قوت